Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது
