Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: never
th: ไม่เคย

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: @time ago
th: @time ก่อน
