Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Mail
tr: Posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Roles
tr: Roller

en: Last access
tr: Son erişim

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Switch
tr: Değiştir

en: @time ago
tr: @time önce

en: Blocked
tr: Engellendi
