Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Blocked
ug: توسۇش
