Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: never
uk: ніколи

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: Active
uk: Активно

en: Roles
uk: Ролі

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Switch
uk: Перемикати

en: @time ago
uk: @time тому

en: Blocked
uk: Заблоковано
