Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: @time ago
ur: @time قبل
