Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Mail
vi: Thư

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Roles
vi: Vai trò

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Switch
vi: Chuyển

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Blocked
vi: Đã khóa
