Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: never
be: ніколі

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Switch
be: Пераключэнне

en: @time ago
be: @time таму

en: Blocked
be: Заблакавана
