Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: never
fi: ei koskaan

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Switch
fi: Vaihda

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Blocked
fi: Suljettu
