Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: @time ago
gu: @time પહેલા
