Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: more
id: selengkapnya

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Empty
id: Kosong

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Log out (return)
id: Keluar (kembali)

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
