Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: never
is: aldrei

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: @time ago
is: @time síðan

en: Blocked
is: Óvirkur
