Subuser (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Empty
lt: Tuščia

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
