Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Blocked
ne: अवरुद्ध
