Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: more
sr: још

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по
