Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: @time ago
te: @time క్రితం
