Sudo (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Administration
af: Administrasie

en: Save
af: Stoor

en: Continue
af: Gaan voort

en: Users
af: Gebruikers
