Sudo (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
