Sudo (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Administration
ast: Alministración

en: Save
ast: Guardar

en: Continue
ast: Siguir

en: Users
ast: Usuarios
