Sudo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Save
be: Захаваць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Users
be: Карыстальнікі
