Sudo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Administration
bg: Администриране

en: Save
bg: Запази

en: Continue
bg: Продължи

en: Users
bg: Потребители
