Sudo (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
