Sudo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
