Sudo (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Users
bs: Korisnici
