Sudo (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Save
ca: Desa

en: Continue
ca: Continua

en: Users
ca: Usuaris
