Sudo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Save
cs: Uložit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Users
cs: Uživatelé
