Sudo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Save
cy: Cadw

en: Continue
cy: Parhau

en: Users
cy: Defnyddwyr
