Sudo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Save
da: Gem

en: Continue
da: Fortsæt

en: Users
da: Brugere

en: Add User
da: Tilføj bruger

en: Instructions
da: Vejledning
