Sudo (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Users
el: Χρήστες

en: Instructions
el: Οδηγίες
