Sudo (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Administration
eo: Administrado

en: Save
eo: Konservu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Users
eo: Uzantoj
