Sudo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Administration
et: Haldus

en: Save
et: Salvesta

en: Continue
et: Jätka

en: Users
et: Kasutajad

en: Add User
et: Lisa kasutaja
