Sudo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Save
eu: Gorde

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Users
eu: Erabiltzaileak
