Sudo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Save
fi: Tallenna

en: Continue
fi: Jatka

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Add User
fi: Lisää käyttäjä

en: Instructions
fi: Ohjeet
