Sudo (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Users
fil: Mga tagagamit
