Sudo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Continue
fr: Continuer

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Add User
fr: Ajouter un Utilisateur
