Sudo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Administration
gl: Administración

en: Save
gl: Gardar

en: Continue
gl: Continuar

en: Users
gl: Usuarios

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Instructions
gl: Instruccións
