Sudo (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
