Sudo (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Users
hi: प्रयोक्ता
