Sudo (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Administration
hr: Administracija

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Users
hr: Korisnici
