Sudo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Save
hu: Mentés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Button Settings
hu: Gombbeállítások
