Sudo (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Continue
hy: Շարունակել
