Sudo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Administration
it: Amministrazione

en: Save
it: Salva

en: Continue
it: Continua

en: Users
it: Utenti

en: Add User
it: Aggiungi Utente
