Sudo (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Administration
ja: 管理

en: Save
ja: 保存

en: Continue
ja: 継続

en: Users
ja: ユーザー
