Sudo (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Save
jv: Simpen

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Users
jv: Panganggo
