Sudo (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Users
ka: მომხმარებლები
