Sudo (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Save
kk: Сақтау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Users
kk: Пайдаланушылар
