Sudo (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Continue
km: បន្ត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
