Sudo (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Add User
kn: ಬಳಕೆದಾರನನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
