Sudo (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
