Sudo (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Users
lt: Nariai
